TECHMED TECH-MED Ciśnieniomierz mechaniczny zegarowy TM-Z wraz z kompletem mankietów dla dzieci i niemowląt

TECH-MED Ciśnieniomierz mechaniczny zegarowy TM-Z wraz z kompletem mankietów dla dzieci i niemowląt
Termin wysyłki: 2 dni
  • Legalizowana:nie dotyczy
  • Udźwig (kg):0
  • Działka:nie-dotyczy
  • Czas realizacji:2 dni
Więcej danych technicznych
126,00 PLN
NETTO 116,67 PLN

TECHMED TECH-MED Ciśnieniomierz mechaniczny zegarowy TM-Z wraz z kompletem mankietów dla dzieci i niemowląt
Ciśnieniomierze mechaniczne i elektroniczne

Ciśnieniomierz TM-Z TECH-MED

TM-Z- ten aparat diagnostyczny przeznaczony jest do pomiaru ciśnienia systolicznego i diagnostycznego w szpitalach lub innych jednostkach medycznych. Może być również stosowany w domu przez osoby przeszkolone. Charakteryzuje się tym, ze jest mały, lekki, przenośny i dokładny. Ten aparat jest równie efektywny i pożyteczny jak jego odpowiednik sfygmomanometr rtęciowy. Nie powoduje żadnych szkód dla ciała człowieka.
 
Specyfikacja:
• Zakres pomiarowy: 0-300 mmHg
• Metalowa obudowa
• Czytelna tarcza o średnicy 50 mm
• Estetyczne wykonanie
• Wysokiej jakości mankiet dla dorosłych
 
Kolor cyferblatu może być czarny lub biały, prosimy podczas składania zamówienia wpisać w polu uwagi wybrany kolor. Dziękujemy.

-----

TECH-MED jest firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku medycznym nieprzerwanie od 1949 roku . Takie doświadczenie to nasz wielki atut. Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego. Możemy się pochwalić wieloma opatentowanymi konstrukcjami, które stanowią nasz wkład w rozwój polskiej Służby Zdrowia.

JAKOŚĆ

Wszyscy pracownicy TECH-MED są czynnie zaangażowani w realizację polityki jakości TECH-MED. W naszej firmie definiujemy jakość jako spełnienie wymagań Klientów zapierwszym razem, za każdym razem i zawsze w wyznaczonym terminie. Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi są objęte zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością ISO9001 / ISO13485, co gwarantuje ich najwyższą jakość i zgodność z wymaganiami prawa polskiego oraz prawa Unii Europejskiej. Jakość produktów is usług TECH-MED jest szczegółowo kontrolowana raz w roku przez audytorów firmy zewnętrznej.


Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży internetowej owagowania. Wszystkie wagi są nowe oraz objęte dwuletnią gwarancją producenta. Zamawiając u nas masz pewność udanych zakupów. Po dostarczeniu przesyłek do naszego magazynu wagi są odpowiednio zabezpieczane przed transportem do klienta.
Legalizowana:nie dotyczy
Udźwig (kg):0
Działka:nie-dotyczy
Czas realizacji:2 dni
KategorieSprzęt Lekarski Ciśnieniomierze mechaniczne i elektroniczne
NazwaTECHMED TECH-MED Ciśnieniomierz mechaniczny zegarowy TM-Z wraz z kompletem mankietów dla dzieci i niemowląt

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.